MUDr.Jiřina Ceeová - praktický lékař pro děti a dorost

. . .

Aktuality

Změny ordinační doby

Dovolené, semináře, školení 2019:

27.12.2019 - 3.1.2020

Zástup MUDr. E. Pavlovská 8.00-11.00

v ordinaci Česká bl. 627 / 649

Od pátku 15.11.2019 sudé pátky

Zástup MUDr. E. Pavlovská 8.00-12.00

v ordinaci Česká bl. 627 / 649


Praktické informace

Na preventivní prohlídky zveme pomocí SMS zprávy na váš mobil nebo písemně.
Prosím o hlášení čísel vašich mobilů (event.jejich změny)Aktuality

Zpřísnilo se posuzování zdravotní způsobilosti dětí na různé akce, školy v přírodě, tábory, zdravotní způsobilosti pro přijímací řízení pro školy, pro brigády.

Pro posouzení způsobilosti zkontrolujte, zda jste odevzdali všechny dostupné zprávy od specialistů kam jste event. dřív byli posláni! Bez nich nelze potvrzení vystavit.
U zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu se řídíme vyhláškou č. 391/2013 sb. Tedy vstupní prohlídka pro vrcholový sport, sportovní školy a určité organizované sporty (judo, karate, box, kickbox, ostatní bojové a úpolové sporty, ragby, motorismus) může potvrdit pouze SPORTOVNÍ LÉKAŘ. Vystavíme vám pro něj výpis u dokumentace. Další pravidelnou prohlídku á 1 rok pro vyjmenované sporty a vstupní i pravidelnou prohlídku pro ostatní sporty může potvrdit REGISTRUJÍCÍ praktický lékař, je k tomu potřeba EKG vyšetření, které hradí pacient.
Věnujte, prosím pozornost TERMÍNU ZVANÉ PREVENTIVNÍ PROHLÍDKY vašeho dítěte, pokud se bez omluvy nedostavíte, blokujete termín pro event. návštěvu jiného pacienta.
Na preventivní prohlídky a očkování vás zveme pomocí sms zprávy, proto vás prosíme včas a řádně nám hlašte čísla vašich mobilních telefonů event. jejich změny. Hlašte změny adresy.
Změnu pojišťovny, kterou provádíte k možnému termínu 1.1 či 1.7. nám prosím nahlaste do 5-ti pracovních dnů.
Možnost registrace dítěte před narozením. Nejlépe osobně v ordinačních hodinách či po vyplnění příslušného formuláře v sekci - FORMULÁŘECopyright 2008 / Design - Entity / Code - Flat